piątek, 7 marca 2014

Wyniki ankiety

Dziękuję wszystkim za udział w ankiecie. Wynik końcowy zamieściłem obok. Myślę, że nie jest zaskakujący. :)

Ze statystyk które posiadamy widać, że około 10% z Was - użytkowników, w ogóle głosowało. Na chwilę obecną liczba użytkowników NeteXt'73 oscyluje w granicach 450. Dziennie liczba nowych instalacji powiększa się o 10-15.

Dziękujemy za zaufanie.


Co do ankiety, cieszę się, że PPA zostało przez Was przyjęte z takim pozytywnym oddźwiękiem. Jak też widać z wyników ankiety, wszystkim nie da się dogodzić:), nie jest to także naszą aspiracją. 

Przy okazji tego, że jestem przy "głosie" mała uwaga/informacja. Dla użytkowników końcowych jest tylko to PPAhttps://launchpad.net/~netext/+archive/netext73. Instalacja przebiega wg następującego schematu:
sudo add-apt-repository ppa:netext/netext73
sudo apt-get update && sudo apt-get install netext73
Co sprytniejsi, zapewne zauważyli, że istnieje także repozytorium testing: https://launchpad.net/~netext/+archive/testing

Tu małe ostrzeżenie. Pakiety, które tam lądują, często nie posiadają pełnych zależności. Instalacja z niego niesie za sobą ryzyko. Często do korzystania z niego zarejestrowani beta-testerzy dostają dodatkowe pliki, które powstrzymują system przed "rozjechaniem".