poniedziałek, 22 września 2014

Nowy serwer | NeteXt'73 0.8.0 | kernele Premium v31.3 [Linux-3.16.3]

Zatem w końcu udało się nam wszystko dograć ... i dzięki uprzejmości Kolegi Macieja Żabika mamy nowy bardzo szybki serwer oraz nową wersje NeteXt'73 0.8.0. Jak już Kolega NetBit73 wskazał serwer jest bardzo szybki. Tu także wprowadzamy indywidualizacje logowania do niego i każdy z Użytkowników Premium otrzymał indywidualny kod dostępu. Przypominamy, że każde "kombinowanie" z kodem logowania może doprowadzić do automatycznego banu dla danego użytkownika [nastąpi automatyczne zablokowanie połączenia z jego urządzeń i blokada konta]. Oczywiście każdą taką sytuacje będziemy wyjaśniać indywidualnie ... jednak zalecamy rozwagę ;).

Mamy nadzieję, że szybkość serwera przypadnie Wam do gustu, jest to już całkiem inna jakoś niż wcześniejsze korzystanie z rozwiązań dropbox`a.

Jeszcze jedna ważna informacją - niestety nie ma kontaktu mailowego [ani żadnego innego] do kilku użytkowników Premium, którym subskrypcja jeszcze nie wygasła. Proszę Mateusza, Jarosława, Adama, Krystiana oraz Bartłomieja o kontakt.


Jednocześnie już na nowej "platformie" udostępniam kernele w wersji v31.3 Premium, a zatem i7, i7-pro, brazos i brazos-pro. Te wersje podobnie jak wcześniejsze, także mają wdrożony "zegar" HZ=500, a także BFQ w wersji v7r5. O innych zmianach w źródłach możemy się dowiedzieć studiując ten link - git.kernel.org. Kernele zbudowałem w oparciu o Gcc 4.9.2 20140910 (prerelease).
Pozdrawiam